Akcia Novinka

Alterna Caviar Perfect Blowout Creme kaviárový uhladzujúci krém 100 ml

651
Neohodnotené

  • Do 2-3 dní
€35,40
Kategória: Všetky typy vlasov
Záruka: 2 roky
Účinok (?): Ochrana pred teplom
 

Popis tovaru

 Kaviárová uhladzujúci emulzia.

  • Stylingové mlieko s výťažkom z rozchodnice a komplexom Color Hold ® chráni vlasy pri tepelnom stylingu a poskytuje odolnosť voči vzdušnej vlhkosti pre dokonale vyfúkané vlasy s oslnivým leskom.

ĽAHKO Tužiaci

Použitie:

Naneste do uterákom vysušených vlasov a vyfúkajte alebo do suchých vlasov pre zvýšenie lesku.

CAVIAR Anti-Aging je ucelená produktová rada zameraná na vlasy poškodené každodenným stresom, vplyvom okolitého prostredia, chémiou a predčasným starnutím. Na proces starnutia pôsobí táto produktová rada na bunkovej úrovni, vlasom dodáva kaviárový extrakt, vitamín C a cytokíny, av kombinácii s najnovšími technológiami proti starnutiu pomáha minimalizovať jeho viditeľné prejavy a zlepšuje celkový vzhľad vlasov.

### Age-Control Complex®: Obsiahnutý v každom preparáte Caviar je patentovaný komplex proti starnutiu zameraný na starnutie prírodné, chemické i zavinené vplyvmi okolitého prostredia, ktorý pôsobí prostredníctvom najnovších technológií a obnovuje tak hydratáciu, silu, lesk i pružnosť vlasov. Náš Age-Control Complex ® obsahuje tri základné zložky - kaviárový extrakt, bohatý zdroj mastných kyselín omega-3; vitamín C, preverený antioxidant a cytokíny podporujúce mikrocirkuláciu - a na troch rôznych úrovniach tak zastavuje viditeľné prejavy starnutia, takže vlasy vyzerajú mladistvejšie.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.