Sada per farbené vlasy CHI 44 Ionic Power Plus Chemically

582
6 hodnotení
CHI

Systém proti vypadávaniu farbených vlasov. 


  • Do 2-3 dní
€30,02
Kategória: Vlasová kozmetika
Záruka: 2 roky
 

Popis tovaru:

Systém proti vypadávaniu farbených vlasov. 

CHI 44 Ionic Power Plus sa skladá z šampónu, výživy a suplementu, ktorých formule obsahujú veľa byliniek ako sú: žihľava, juka, nechtík, moudřec, rozmarín, harmanček, obilné zrná, lopúch, hřebříček obyčajný, tymián a mnoho iných prírodných látok, ktoré pomáhajú starať o pokožku hlavy a zlepšujú krvný obeh a tým podporujú prirodzený rast vlasov. 

Systém obsahuje: 

VITALIZING SHAMPOO šampón so špeciálnym zložením prírodných látok podporujúcich odstraňovanie odumretej pokožky, detoxikuje a umýva vlasy i pokožku vďaka odstraňovaní chemických a lojotokových látok, navracia vlasom ich prirodzený stav. Vlasy sú poddajné pôsobenia suplementu, ktorý podporuje vzrast nových vlasov a zabraňuje ich vypadávaniu. 

STIMULATING CONDITIONER novátorská formula bohatá na výťažky z rastlín, bylinky, hydratačné častice, ktoré pomáhajú relaxovať a odstraňovať vysušenú pokožku na hlave a vďaka tomu podporujú krvný obeh. Vitamíny, proteíny a zložené kyseliny, pomáhajú regenerovať a vyživovať vlasová púzdra, z ktorých budú vyrastať silnejšie a zdravšie vlasy. 

ENERGY nutrienty suplement systém zložený z vybraných byliniek, prírodných vitamínov a minerálov zlepšujúce štruktúru keratínu, hustotu vlasov a zároveň odstraňuje zdroje voľných radikálov, ktoré môžu spôsobovať stratu vlasov. Pôsobí na mikrocirkuláciu krvi vďaka posilneniu vlasových puzdier, z ktorých budú vyrastať zdravšie, silnejšie vlasy, ktoré nevypadávajú. Posilňuje keratínové štruktúru.

Použitie: 
Priming Shampoo - Naneste šampón na mokré vlasy a dobre rozotrite. Zmyte veľkým množstvom vody a následne naneste výživu Stimulating Conditioner. 
Stimulating Conditioner - Po umytí vlasov šampónom priming Shampoo naneste primerané množstvo výživy na vlasy, nechajte 5 minút pôsobiť a potom ich dôkladne umyte dostatočným množstvom vody. 
Energy Nutrient Suplement - Energy Nutrient suplement je prípravok pre každodenné použitie. Prípravok naneste na pokožku hlavy a masírujte. V prvej fáze používania môže liek vyvolať svrbenie, ktoré je spôsobené zlepšením prekrvenia a odstránením odumretej pokožky hlavy, ktoré časom ustupuje.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.