Alterna Caviar Moisture Replenishing Moisture Conditioner kaviárový hydratačný kondicionér 250 ml

632
Neohodnotené

  • Skladom
€26,47
Kategória: Suché vlasy
Záruka: 2 roky
 

Popis tovaru

 Kaviárový hydratačný kondicionér.

  • Tento kondicionér s komplexom Color Hold ® a UVA / UVB ochranou vlasy nepretržite hydratuje bohatou zmesou lipidov a zároveň ich chráni pred každodenné záťažou a možným poškodením.

Použitie:

Zľahka vmasírujte do umytých, vlhkých vlasov. Dôkladne opláchnite.

CAVIAR

  • vyspelá omladzovacou technológia vlasovej kozmetiky. CAVIAR Anti-Aging je ucelená produktová rada zameraná na vlasy poškodené každodenným stresom, vplyvom okolitého prostredia, chémiou a predčasným starnutím. Na proces starnutia pôsobí táto produktová rada na bunkovej úrovni, vlasom dodáva kaviárový extrakt, vitamín C a cytokíny, av kombinácii s najnovšími technológiami proti starnutiu pomáha minimalizovať jeho viditeľné prejavy a zlepšuje celkový vzhľad vlasov.

Age-Control Complex®

  • obsiahnutý v každom preparáte Caviar je patentovaný komplex proti starnutiu zameraný na starnutie prírodné, chemické i zavinené vplyvmi okolitého prostredia, ktorý pôsobí prostredníctvom najnovších technológií a obnovuje tak hydratáciu, silu, lesk i pružnosť vlasov. Náš Age-Control Complex ® obsahuje tri základné zložky - kaviárový extrakt, bohatý zdroj mastných kyselín omega-3; vitamín C, preverený antioxidant a cytokíny podporujúce mikrocirkuláciu - a na troch rôznych úrovniach tak zastavuje viditeľné prejavy starnutia, takže vlasy vyzerajú mladistvejšie.
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.