Novinka

Alterna Caviar Dry Shampoo suchý šampón 75 g

652
1 hodnotenie

  • Skladom
€22,25
Kategória: Suché šampóny
Záruka: 2 roky
Účinok (?): Zmatnenie
 

Popis tovaru

 Suchý šampón.

  • Tento prípravok z 99% prírodných látok a bez obsahu sľudy vlasy okamžite osvieži, jemne absorbuje prebytočný maz, zvyšky vlasových prípravkov a nečistoty.
  • Oživuje vlasy a dodáva im prirodzený objem, tvar a sviežu, čistú vôňu.

Použitie:

Nasypte si do dlane množstvo prášku s veľkosťou koruny a rozotrite ho medzi prstami, aby vytvoril jemnú púdrovú vrstvu. Potom v predklone jemne premasírujte pokožku hlavy, vykefujte prebytočný produkt a opakujte v prípade potreby.

CAVIAR:

Vyspelá omladzovacou technológia vlasovej kozmetiky. CAVIAR Anti-Aging je ucelená produktová rada zameraná na vlasy poškodené každodenným stresom, vplyvom okolitého prostredia, chémiou a predčasným starnutím. Na proces starnutia pôsobí táto produktová rada na bunkovej úrovni, vlasom dodáva kaviárový extrakt, vitamín C a cytokíny, av kombinácii s najnovšími technológiami proti starnutiu pomáha minimalizovať jeho viditeľné prejavy a zlepšuje celkový vzhľad vlasov.

Age-Control Complex®:

Obsiahnutý v každom preparáte Caviar je patentovaný komplex proti starnutiu zameraný na starnutie prírodné, chemické i zavinené vplyvmi okolitého prostredia, ktorý pôsobí prostredníctvom najnovších technológií a obnovuje tak hydratáciu, silu, lesk i pružnosť vlasov. Náš Age-Control Complex ® obsahuje tri základné zložky - kaviárový extrakt, bohatý zdroj mastných kyselín omega-3; vitamín C, preverený antioxidant a cytokíny podporujúce mikrocirkuláciu - a na troch rôznych úrovniach tak zastavuje viditeľné prejavy starnutia, takže vlasy vyzerajú mladistvejšie.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.