Novinka Tip

Alterna Caviar Volume Bodybuilding Volume Shampoo kaviárový objemový šampón 250 ml

637
Neohodnotené

  • Skladom
€26,47
Kategória: Poškodené vlasy
Záruka: 2 roky
Účinok (?): Objem
 

Popis tovaru

 Kaviárový objemový šampón.

  • Vracia mladosť a objem jemným a lámavým vlasom.
  • Tento Bezsulfátový šampón s obsahom komplexu Color Hold ® a UVA / UVB ochrany je zdrojom esenciálnych aminokyselín, ktoré posilňujú štruktúru vlasov, zlepšujú ich elasticitu, uchovávajú v nich vlhkosť a chráni farbu.

Použitie:

Vmasírujte do mokrých vlasov a na pokožku hlavy. Dôkladne opláchnite. V prípade nutnosti opakujte. Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku použite vhodný Alterna kondicionér.

CAVIAR: Vyspelá omladzovacou technológia vlasovej kozmetiky. CAVIAR Anti-Aging je ucelená produktová rada zameraná na vlasy poškodené každodenným stresom, vplyvom okolitého prostredia, chémiou a predčasným starnutím. Na proces starnutia pôsobí táto produktová rada na bunkovej úrovni, vlasom dodáva kaviárový extrakt, vitamín C a cytokíny, av kombinácii s najnovšími technológiami proti starnutiu pomáha minimalizovať jeho viditeľné prejavy a zlepšuje celkový vzhľad vlasov.

Age-Control Complex ® obsiahnutý v každom preparáte Caviar je patentovaný komplex proti starnutiu zameraný na starnutie prírodné, chemické i zavinené vplyvmi okolitého prostredia, ktorý pôsobí prostredníctvom najnovších technológií a obnovuje tak hydratáciu, silu, lesk i pružnosť vlasov. Náš Age-Control Complex ® obsahuje tri základné zložky - kaviárový extrakt, bohatý zdroj mastných kyselín omega-3; vitamín C, preverený antioxidant a cytokíny podporujúce mikrocirkuláciu - a na troch rôznych úrovniach tak zastavuje viditeľné prejavy starnutia, takže vlasy vyzerajú mladistvejšie.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.