Intra Force

intraforce

Rad proti vypadávaniu vlasov Intra Force obsahuje najmocnejší kombináciu aktívnych zložiek Redken. Rad je revolučný v tom, že ako prvá rieši problém rednúcich vlasy a ochranu farby zároveň - vďaka tomu nemusia ženy voliť medzi ochranou farby a rednutím vlasov, ale môžu zakúpiť prípravok, ktorý rieši oba problémy. Zároveň existuje v rámci Intra Force rad pre prírodné vlasy, ktorá je určená predovšetkým mužom.
Viac ako polovica všetkých mužov a žien trpí rednutím vlasov alebo stratou vlasov. Nová rada umožňuje za pouhých 30 dní získať plnšie, silnejšie vlasy a znížiť vypadávanie vlasov.
Kombinácia troch vysoko účinných látok pôsobí tak, aby zabezpečili zníženie vypadávanie vlasov, zlepšenie štruktúry vlasov a upokojenie pokožky hlavy:
Aminexil má preventívny účinok. Zabraňuje tvrdnutie kolagénových vlákien v okolí vlasových korienkov. Zvyšuje počet chĺpkov v rastovej fáze a rozširuje ich životnosť.
Arginín stimuluje vlasovú pokožku v spojení s masážou hlavy. To sa netýka len zlepšenie obehu živín ale zabezpečuje aj prísun nových živín do vlasového korienka. Podporuje delenie buniek.
Zinok PCA je "detoxikačné". Zlepšuje hustotu vlasov endogénnymi časticami, ako je loj.
K dispozícii sú dva 3-krokové systémy na pravidelné domáce použitie tak, že vlasy sú opäť silné a husté za 30 dní. Systém 1 je pre normálne, preriedené vlasy. System 2 je určený pre farbené, preriedené vlasy.

redken-intra-force

 
  • Radiť podľa:
  • 4 položiek celkom

Stránka 1/1

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.