Novinka

Texturační íl REDKEN FOR MEN Firm Grasp 100 ml

791
1 hodnotenie

Stylingový pánsky íl pre zvýraznenie textúry vlasov.


  • Skladom
€14,65
Kategória: Gély
Záruka: 2 roky
 

Popis tovaru

Stylingový pánsky íl pre zvýraznenie textúry vlasov.

S jeho pomocou ľahko vytvoríte účes, ktorý naozaj vydrží. Účes počas niekoľkých sekúnd vytvarujte a potom na neho po zvyšok dňa zabudnite. Prípravok po vlasoch ľahko kĺže a vytvára nedbalo rozcuchanou textúru so suchým, matným vzhľadom. Vďaka technológii pre rýchle vymývanie sa tiež íl z vlasov ľahko odstráni. Prináša maximálnu kontrolu, ktorá nepozná hranice. Firm Grasp možné zmiešať alebo používať zároveň s ďalšími stylingovými produktmi radu. Komu je Firm Grasp určený?
Mužom, ktorí nemajú vo vlasoch radi lesk, prináša suchý, matný vzhľad.
Mužom, ktorí majú radi silnú fixáciu a tvarovanie účesu, prináša maximálnu fixáciu s možnosťou zmeny textúry a tvaru.
Mužom, ktorí sa sťažujú na zložité vymývanie stylingových produktov z vlasov, prináša technológiu pre jednoduché vymývanie.

Použitie:
* Na krátke vlasy: Naneste Firm Grasp do dlaní a aplikujte na všetky vlasy pre vytvorenie oddelených prameňov a rozstrapatené textúry.
* Na stredné až dlhé vlasy: Na vlhké alebo suché vlasy naneste Firm Grasp v stredne veľkých sekciách, začnite u končekov a postupujte smerom nahor.
* Na husté a vlnité vlasy: Naneste Firm Grasp na navlhčené končeky a postupujte smerom nahor. Končeky vlasov uchopte rukami a stlačte pre vytvorenie silných, vytvarovaných oddelených prameňov.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.